Ко је на страници

Тренутно је 2 гостију на вези
  • 14:43 - 10.04.2014 Школа >> Актуелности


    р. бр.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОДОВИ 1.

    БОДОВИ 2.

    БОДОВИ 3.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    СЛОБОДАН МИКИЋ

    БИЈЕЉИНА

    95,5

    95,5

     -

    95,5

    ПРВА

    2 .

    САРА ДОЈЧИНОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    89

     -

    89

    89

    ДРУГА

    3 .

    ЛЕИЛА ЈУСУФАГИЋ

    БАЊА ЛУКА

    85

     -

    85

    85

    ДРУГА

    4 .

    ДАВИД МАНДИЋ

    БАЊА ЛУКА

    85

     -

    85

    85

    ДРУГА

    5 .

    ДАЈАНА БРАНКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    83

     -

    83

    83

    ТРЕЋА

    6 .

    НИКОЛЕТА СТЕВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    60,5

    60,5

     -

    60,5

     -

    7 .

    КРИСТИНА МИОВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    56

    56

     -

    56

     -


    р. бр.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОДОВИ 1.

    БОДОВИ 2.

    БОДОВИ 3.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    ЛАЗАР СТУПАР

    БАЊА ЛУКА

    96,5

     -

    96,5

    96,5

    ПРВА

    2 .

    ХЕЛЕНА ОСТОЈИЋ

    БАЊА ЛУКА

    96

     -

    96

    96

    ПРВА

    3 .

    ТАМАРА ПАНДИЛОВСКИ

    БИЈЕЉИНА

    95

    95

     -

    95

    ПРВА

    4 .

    СЛАВИША ЂУРИЋ

    БАЊА ЛУКА

    95

     -

    95

    95

    ПРВА

    5 .

    ТАМАРА ГОЈКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    91,5

     -

    91,5

    91,5

    ДРУГА

    6 .

    ЈЕЛЕНА ДРАГОЉЕВИЋ

    НОВИ САД

    84

    84

    84

    84

    ТРЕЋА


     

     

     

     

    Детаљније...
  • 14:41 - 10.04.2014 Школа >> Актуелности

    ДИСЦИПЛИНА: СОЛФЕЂО

    КАТЕГОРИЈА: ТРЕЋИ РАЗРЕД ОШ БОДОВИ 3.

    р. бр.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОДОВИ 1.

    БОДОВИ 2.

    БОДОВИ 3.

    БОДОВИ 4.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    АНГЕЛИНА СИМИЋ    ЏАНА ОМЕРЧИЋ

    ДОБОЈ

    98

    98

    97

    97

    97.5

    ПРВА

    2 .

    ПАВЛЕ ТРАМОШЉАНИН     АНИКА ШАРИЋ

    ПРИЈЕДОР

    98

    /

    97

    97

    97.30

    ПРВА

    3 .

    МАРКО СУВАЈАЦ      ЛАНА ЦВИЈИЋ

    БАЊА ЛУКА

    99.5

    97.5

    94.5

    97.5

    97.25

    ПРВА

    4 .

    ИГОР ТОДИЋ            АНА СОЛАРЕВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    97.5

    97

    98

    95.5

    97,00

    ПРВА

    5 .

    НИКОЛИНА БЕРИЋ НИКОЛИЈА СРДИЋ

    БАЊА ЛУКА

    99

    96

    95

    97

    96.75

    ПРВА

    6 .

    БОЖИДАР САВИЋ    АДРИАН БАШИЋ

    ПРИЈЕДОР

    97

    /

    95

    95

    95.66

    ПРВА

    7 .

    ПАВЛЕ ПЕЈИЋ     БОЈАНА БЛАТЊАК

    ДОБОЈ

    96

    94

    95

    95

    95,00

    ПРВА

    8 .

    КАТАРИНА ЂУРИЋ    ЛЕНКА РАНКОВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    95

    94

    93

    93

    93.75

    ДРУГА

    9 .

    НИКОЛА ЕРИЋ      СТЕФАН ТОДОРОВИЋ

    ЗВОРНИК

    94

    92

    90

    93

    92.25

    ДРУГА

    10 .

    НЕМАЊА ЦВИЈЕТИНОВИЋ   МИЛОШ МИТРОВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    92

    92.5

    87

    87

    89.60

    ДРУГА

    11 .

    ВИНКО СКЕЈА         ИРЕНА СКЕЈА

    ПРИЈЕДОР

    89

    /

    88

    89

    88.66

    ДРУГА

    12 .

    АЛЕКСАНДАР И АЛЕКСАНДРА СТАНКОВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    91.5

    87

    87.5

    88.5

    88.63

    ДРУГА

    13 .

    АЊА ВУКОВИЋ  ЈОВАНА ГАВРИЋ

    ДОБОЈ

    88

    91

    85

    86

    87.5

    ДРУГА

    14 .

    ИВОНА ОДИЦКИ   БОЖИЦА МИЛИЦА ХРВАЋАНИН

    ПРИЈЕДОР

    89

    /

    86

    86

    87,00

    ДРУГА

    15 .

    ИВА ЈАНКОВИЋ         МАРИА КХАН

    БИЈЕЉИНА

    79.5

    73.5

    76.5

    77.5

    76.75

    ТРЕЋА

    Детаљније...
  • 13:33 - 10.04.2014 Школа >> Актуелности

    Дисциплина: ГИТАРА СОЛО

    Категорија: ПРВА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОДОВИ 1.

    БОДОВИ 2.

    БОДОВИ 3.

    БОДОВИ 4.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    ОГЊЕН ЈОКИЋ

    БАЊА ЛУКА

    98

    98

    98

    98

    98,00

    ПРВА

    2 .

    ЕМИЛИЈА АРСЕНИЋ

    ГРАДИШКА

    97

    97

    98

    97

    97,25

    ПРВА

    3 .

    АЊА СПАСОЈЕВИЋ

    ЗВОРНИК

    96

    96

    97

    96

    96,25

    ПРВА

    4 .

    АНА МУХАРЕМ

    БАЊА ЛУКА

    95

    95

    96

    95

    95,25

    ПРВА

    5 .

    ИСИДОРА ГОЈКОВИЋ

    ПРЊАВОР

    94

    94

    93

    92

    93,25

    ДРУГА

    6 .

    НАТАША МИЈОВИЋ

    ФОЧА

    92

    92

    95

    93

    93,00

    ДРУГА

    7 .

    МАГДАЛЕНА САВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    93

    91

    92

    92

    92,00

    ДРУГА

    8 .

    МИЛОШ ШУКАЛО

    БАЊА ЛУКА

    90

    92

    90

    90

    90,50

    ДРУГА

    9 .

    ИСИДОРА ЈОЛЏИЋ

    БАЊА ЛУКА

    89

    89

    90

    90

    89,50

    ДРУГА

    10 .

    АНЂЕЛА РУДИЋ

    БАЊА ЛУКА

    90

    88

    88

    87

    88,25

    ДРУГА

    11.

    АНА РАДОЈКО

    ДОБОЈ

    87

    89

    89

    87

    88,00

    ДРУГА

    12.

    ДАНИЛО СИМИЋ

    ПРЊАВОР

    85

    89

    91

    87

    88,00

    ДРУГА

    13.

    ЕМА ШУШЊАР

    БАЊА ЛУКА

    88

    88

    88

    88

    88,00

    ДРУГА

    14.

    ПАВЛЕ КОНДИЋ

    ПРИЈЕДОР

    83

    88

    89

    85

    86,25

    ДРУГА

    15.

    МАТЕЈА ВИДАКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    85

    85

    86

    84

    85,00

    ДРУГА

    16.

    МИЛИЦА ЕСКИЋ

    ЗВОРНИК

    85

    85

    86

    84

    85,00

    ДРУГА

    17.

    МАТЕЈА СТАНКОВИЋ

    ЗВОРНИК

    84

    85

    85

    85

    84,75

    ТРЕЋА

    18.

    КАТАРИНА РАДИЋ

    БАЊА ЛУКА

    83

    84

    82

    82

    82,75

    ТРЕЋА

    19.

    МИХАЈЛО ВИДАКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    80

    81

    80

    80

    80,25

    ТРЕЋА

    20.

    НИКОЛА РЕСАНОВИЋ

    ПРИЈЕДОР

    79

    80

     -

    79

    79,33

    ТРЕЋА

    21.

    ЛУКА ЦРНОМАРКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    81

    79

    78

    79

    79,25

    ТРЕЋА

    22.

    ДАНКА ТОМИЋ

    ГРАДИШКА

    77

    78

    77

    76

    77,00

    ТРЕЋА

    23.

    АНА САВИЋ

    И. САРАЈЕВО

     -

     -

     -

     -

     

    ОДУСТАЛА

    24.

    НИКОЛА СТЕВАНОВИЋ

    ЗВОРНИК

     -

     -

     -

     -

     

    ОДУСТАО

    Детаљније...
  • 13:31 - 10.04.2014 Школа >> Актуелности

     

     

    Дисциплина: ХАРМОНИКА СОЛО

    Категорија: ПРВА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД

     1.

    БОД

     2.

    БОД

     3.

    БОД 4.

    БОД 5.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    СРЂАН ШКОРИЋ

    БАЊА ЛУКА

    99

     -

    99

    99

    97

    98,5

    ПРВА

    2 .

    СТЕФАН НЕСТОРОВИЋ

    ЗВОРНИК

    99

     -

    99

    98

    96

    98

    ПРВА

    3 .

    СИЛВИЈО СТРАЖИВУК

    БАЊА ЛУКА

    98

     -

    97

    98

     -

    97,67

    ПРВА

    4 .

    МЕНСУР МАКАРЕВИЋ

    ДОБОЈ

    98

     -

    97

    97

    95

    96,75

    ПРВА

    5.

    МИЛОШ КРАЉ

    ТРЕБИЊЕ

    97

     -

     -

    97

    96

    96,67

    ПРВА

    6.

    ВЕЉКО ТОПАЛОВИЋ

    ФОЧА

    96

     -

    95

    95

    95

    95,25

    ПРВА

    7.

    ЈОВАН ГВОЗДЕРАЦ

    ГРАДИШКА

    95

     -

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    8.

    СТОЈАН МИЛАКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    95

     -

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    9.

    ДУШАН МИХИЋ

    БАЊА ЛУКА

    94

     -

    93

    93

    94

    93,5

    ДРУГА

    10.

    ДАНЕЛ ЂУРИЋ

    БАЊА ЛУКА

    93

     -

    93

    93

    90

    92,25

    ДРУГА

    11.

    МАРКО ГРМУША

    БАЊА ЛУКА

    88

     -

    88

    88

    90

    88,5

    ДРУГА

     

     

    Дисциплина: ХАРМОНИКА СОЛО

    Категорија: ДРУГА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД

     1.

    БОД

     2.

    БОД

     3.

    БОД 4.

    БОД 5.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    БОЈАН ГРМУША

    БАЊА ЛУКА

    99

     -

    99

    99

     -

    99

    ПРВА

    2 .

    РАДОВАН ИВАНОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    99

     -

    99

    99

    99

    99

    ПРВА

    3 .

    ПЕТАР НИКОЛИЋ

    ЗВОРНИК

    97

     -

    97

    96

    95

    96,25

    ПРВА

    4 .

    ЈЕЛЕНА ЈЕЛИЧИЋ

    ДЕРВЕНТА

    95

     -

    96

    97

    95

    95,75

    ПРВА

    5.

    ОГЊЕН ГАЗДИЋ

    И. САРАЈЕВО

    95

     -

    96

    95

    95

    95,25

    ПРВА

    6.

    ЂОРЂЕ ЂАПИЋ

    БАЊА ЛУКА

    95

     -

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    7.

    МИХАЈЛО ЖДЕРО

    БИЈЕЉИНА

    95

     -

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    8.

    ЈОВАН МРШИЋ

    БАЊА ЛУКА

    95

     -

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    9.

    ДАМЈАН СТУПАР

    ПРИЈЕДОР

    95

     -

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    10.

    СТЕФАН ПАВИЋ

    ПРИЈЕДОР

    93

     -

    93

    93

    93

    93

    ДРУГА

    11.

    БОЈАН ПРЕЛИЋ

    ДОБОЈ

    83

     -

    83

    83

    83

    83

    ТРЕЋА

     

    Дисциплина: ХАРМОНИКА СОЛО

    Категорија: ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД 1.

    БОД 2.

    БОД  3.

    БОД 4.

    БОД  5.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    НЕМАЊА СПАСОЈЕВИЋ

    БИЈЕЉИНА

    100

     -

    100

     -

    100

    100

    СПЕЦИЈАЛНА

    2 .

    ФИЛИП БЕШТИЋ

    БАЊА ЛУКА

    87

     -

    87

    87

    89

    87,5

    ДРУГА

    3 .

    ДУШАН САВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    83

     -

    79

    79

    84

    81,25

    ТРЕЋА

    4 .

    БОЈАН РАДОВИЋ

    ФОЧА

    80

     -

    81

    80

    82

    80,75

    ТРЕЋА

    5 .

    МИЛУТИН ЗОЛОТИЋ

    БИЈЕЉИНА

    78

     -

    78

    80

    78

    78,5

    ТРЕЋА

    6.

    АДМИР ИСЛАМОВИЋ

    ПРИЈЕДОР

    77

     -

    77

    77

    78

    77,25

    ТРЕЋА

    7.

    ИГОР ПЕТРОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

     -

     -

     -

     -

     -

     -

    ОДУСТАО

    Дисциплина: ХАРМОНИКА СОЛО

    Категорија: ЧЕТВРТА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД

     1.

    БОД

     2.

    БОД

     3.

    БОД 4.

    БОД 5.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    НЕНАД ЋУСКИЋ

    БИЈЕЉИНА

    98

    97

    97

     -

    98

    97.50

    ПРВА

    2 .

    ЂОРЂЕ ЛЕПИР

    БАЊА ЛУКА

    90

    90

    91

    92

    91

    90.80

    ДРУГА

    3 .

    СЛАВИША МАЈДАНАЦ

    БАЊА ЛУКА

    91

    86

    86

    91

    89

    88.60

    ДРУГА

    4 .

    МИЛАН ПЕТКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    65

    65

    65

    65

    65

    65.00

    БЕЗ НАГРАДЕ


    Дисциплина: ХАРМОНИКА СОЛО

    Категорија: ПЕТА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД 1.

    БОД 2.

    БОД  3.

    БОД 4.

    БОД  5.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    НИКОЛА ШАЊЕВИЋ

    ТРЕБИЊЕ

    97

    96

     -

    97

    97

    96,75

    ПРВА

    2 .

    ВЕДРАН БОЈАНИЋ

    БАЊА ЛУКА

    95

    95

    95

    96

    95

    95,20

    ПРВА

    3 .

    ЈОВАН ЈАНКОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    95

    95

    95

    95

    95

    95

    ПРВА

    4 .

    НИКОЛА КОБАС

    БАЊА ЛУКА

    95

    94

    95

    95

     -

    94,75

    ДРУГА

    5 .

    ЉУБИША САМАРЏИЈА

    БАЊА ЛУКА

    94

    93

    93

    94

     -

    93,50

    ДРУГА

    6.

    НЕНАД НИКИЋ

    БАЊА ЛУКА

    87

    89

    90

    88

    90

    88,80

    ДРУГА

    7.

    ДРАГАН БАЛАБАН

    ПРИЈЕДОР

    89

     -

    89

    87

    89

    88,50

    ДРУГА

    8.

    МИЛОРАД КЕСЕР

    БАЊА ЛУКА

    70

    70

    70

    70

    70

    70

    ПОХВАЛА

     

     

     

     

    Детаљније...
  • 10:46 - 10.04.2014 Школа >> Актуелности


    Дисциплина: КАМЕРНИ ДУО

    Категорија: ПРВА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД. 1.

    БОД. 2.

    БОД.

    3.

    БОД. 4.

    БОД. 5.

    БОД. 6.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    НЕВЕНА ЋУРЧИЋ   ИСИДОРА ГАМБЕЛИЋ

    ТРЕБИЊЕ

    100

    100

    100

    100

    100

    100

    100,00

    СПЕЦИЈАЛНА

    2 .

    ЈОВАНА МИЛОШЕВИЋ КРИСТИНА ПИЉЕВИЋ

    ТРЕБИЊЕ

    99

    97

    97

    98

    97

    96

    97,33

    ПРВА

    3 .

    САРА ВУЧКОВИЋ       САРА ТЕШАНОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    97

    96

    95

    96

    96

    96

    96,00

    ПРВА

    4.

    АНДРЕЈ ШОЈИЋ    НИКОЛА ШУПИЋ

    НЕВЕСИЊЕ

    95

    95

    95

    96

    94

    94

    94,83

    ДРУГА

    5.

    МИЛОШ ЗЕЛЕНОВИЋ ВЕСНА ШАРЧЕВИЋ

    УГЉЕВИК

    94

    94

    93

    94

    94

    94

    93,83

    ДРУГА

    6.

    ТАЊА НИШЕВИЋ АНЂЕЛА ПАШИЋ

    БАЊА ЛУКА

    71

    70

    72

    70

    70

    70

    70,50

    ПОХВАЛА

    7.

    ВАНДА БРЊИЋ   ТЕОДОРА КОВАЧЕВИЋ

    БАЊА ЛУКА

     -

     -

     -

     -

     -

     -

     

    ОДУСТАЛИ


    Дисциплина: КАМЕРНИ ДУО

    Категорија: ДРУГА КАТЕГОРИЈА

    р.б.

    ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТАКМИЧАРА

    МЈЕСТО

    БОД. 1.

    БОД. 2.

    БОД.

    3.

    БОД. 4.

    БОД. 5.

    БОД. 6.

    УКУПНО БОДОВА

    НАГРАДА

    1 .

    СРЂАН ПАЖИН    СТЕЛА ЊЕЖИЋ

    БАЊА ЛУКА

    99

    99

     -

    99

    99

    99

    99,00

    ПРВА

    2 .

    СОФИЈА САВАНОВИЋ  ЈОВАНА КУРБАЛИЈА

    БАЊА ЛУКА

    95

    96

     -

    96

    95

    96

    95,60

    ПРВА

    3 .

    ДУЊА ЦВИЈАНОВИЋ КРИСТИНА КАСАГИЋ

    БАЊА ЛУКА

    92

    94

     -

    94

    84

    94

    91,60

    ДРУГА

    4.

    СРЂАН ПАЖИН   ТИБОР БОЈАНИЋ

    БАЊА ЛУКА

    89

    92

     -

    91

    90

    90

    90,40

    ДРУГА

    5.

    ТИБОР БОЈАНИЋ ИВАНА ЦВИКИЋ

    БАЊА ЛУКА

    92

    92

     -

    89

    90

    85

    89,60

    ДРУГА

    6.

    ДРАГАН ПАВИЧЕВИЋ МАРИЈА АНЂЕЛИЋ

    ТРЕБИЊЕ

    87

    91

     -

    89

    85

    90

    88,40

    ДРУГА

    7.

    ГОРДАНА МАРКОВ   МИА ШИЈАКОВИЋ

    ТРЕБИЊЕ

    88

    87

     -

    87

    86

    92

    88,00

    ДРУГА

    8.

    ИВАНА ЈАНКОВИЋ  НИКОЛА ЈОВАНОВИЋ

    ТРЕБИЊЕ

    86

    89

     -

    86

    86

    88

    87,00

    ДРУГА

    9.

    СЛОБОДАН КАРАПЕТРОВИЋ СОФИЈА ГЛИГОРИЋ

    БАЊА ЛУКА

    86

    87

     -

    87

    85

    87

    86,40

    ДРУГА

    10.

    ИГОР БОТИЋ           АНА ЈОВАНОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    85

    86

     -

    86

    83

    88

    85,60

    ДРУГА

    11.

    ФИЛИП ПАВЛИШИН ИВАНА МАРКИЋ

    БАЊА ЛУКА

    80

    85

     -

    82

    80

    84

    82,20

    ТРЕЋА

    12.

    НАТАША ЂАКОВИЋ  АЛЕКСА РАЧИЋ

    БАЊА ЛУКА

    75

    76

     -

    77

    74

    83

    77,00

    ТРЕЋА

    13.

    ИВАНА ЂАЈИЋ          АНА ПИЛИЋ

    БАЊА ЛУКА

    75

    76

     -

    76

    73

    78

    75,60

    ТРЕЋА

    14.

    АНАСТАСИЈА МАРИЋ  ГОРАН ОБРАДОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    75

    77

     -

    75

    74

    76

    75,40

    ТРЕЋА

    15.

    КСЕНИЈА ТОДОРОВИЋ ЛАНА ВУКОБРАД

    БАЊА ЛУКА

    75

    76

     -

    77

    74

    75

    75,40

    ТРЕЋА

    16.

    ИСИДОРА БАБИЋ ЏАНА ХАЛИЛОВИЋ

    БАЊА ЛУКА

    75

    75

     -

    75

    73

    77

    75,00

    ТРЕЋА

     

     

     

     

     


    Детаљније...
Такмичења

ТАКМИЧЕЊА

             Музичка школа „Владо Милошевић" као дугогодишњи учесник и носилац бројних награда и признања са републичког и савезних такмичења прије рата, али и као музичка школа са најдужом традицијом  на овим просторима, на иницијативу директора мр Немање Савића покреће 1994. године такмичење музичких школа Републике Српске.

Од до сада одржаних 14 такмичења, Музичка школа „Владо Милошевић" је 10 пута као домаћин дочекивала такмичаре и професоре из различитих крајева РС чији се број из године у годину повећавао. Своју доминацију Музичка школа  „Владо Милошевић" потврђује  како највећим бројем учесника на поменутом такмичењу, тако и бројем освојених специјалних и првих награда.  

У организацији Музичке школе „ Владо Милошевић „ Бања Лука, као и Града Бања Лука од школске 2007./ 2008. године покреће се још једно такмичење међународног карактера и то пијанистичко такмичење.Оно ће да обухвати  пијанисте свих узраста од оних најмлађих ( ученике основних музичких школа) па све до студената овог одсјека. Такмичење је предвиђено да се одржава у мјесецу мају.

Поред организовања и учешћа на републичком такмичењу као и такмичењима регионалног типа, ученици Музичке школе „Владо Милошевић" годинама успјешно учествују и на такмичењима међународног карактера, гдје остварују завидне резултате. Успјеси таквог вида најбоља су потврда да ученици Музичке школе „Владо Милошевић" високим нивоом музицирања прате своје вршњаке из најпрестижнијих школа овог типа са подручја Републике Србије и шире.

У годишњи календар такмичења уврштена су:

Такмичење хармоникаша Смедерево, Фестивал гудача Сремска Митровица, Такмичеље гудача Ниш, Међународно такмичење виолиниста „Петар Тошков" Београд, Такмичење дрвених гудача Пожаревац, Сусрет младих солфеђиста Пожаревац, Међународни фестивал младих пијаниста Шабац, Отворено такмичење Музичке школе „Даворин Јенко", Међународно такмичење соло пјевача „Лазар Јовановић" Београд

            Музичка школа „ Владо Милошевић „ Бања Лука је 2004. године прославила велики јубилеј 70 година од оснивања.Поред бројних концерата, школа је те године издала и своју монографију под називом „Године с пјесмом „  као и компакт диск са одабраним композицијама у извођењу наших ученика. Поменута монографија чији је аутор Радмила Кулунџија садржи све битније моменте везане за историју Музичке школе „ Владо Милошевић „ Бања Лука, као и   бројна свједочанства у виду докумената и фотографија од најстаријих до данашњих дана.

 
< Претходно   Следеће >